Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zefciu

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zefciu last won the day on December 9 2020

zefciu had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zefciu

  Wasze ulubione Anime

  Na pierwszym miejscu oczywiście Meduca Meguca. Dragon Ball tak w okolicach sagi Cella, moim zdaniem najciekawszy, ale to co potem to żenada. Cowboy Bebop, oczywiście wspaniały. No i cały, w zasadzie, dorobek Studia Ghibli zachwyca (przede wszystkim dbałością o szczegóły). Najbardziej chyba Mononoke Hime do mnie przemawia z tej stajni.
 2. Hmm. Musisz się zdecydować. Albo NIC, albo „wiele złych czynuw” (cokolwiek to znaczy).
 3. No ale przynajmniej ktoś mi odpowiedział. Mógłbyś powiedzieć o forum coś więcej? Kto to założył? W jakim celu? Macie jakąś początkową bazę użyszkodników? Wchodząc na forum z jednej strony widzę, że komuś się chciało i miał jakąś wizję – potworzone są dość konkretne działy; z drugiej strony – brak regulaminu brak jakiejś jasnej informacji „o nas”. Chętnie bym się dowiedział, co to za społeczność.
 4. Ale przecież Chrystus niczego od nas nie potrzebuje. Nie musimy Mu jakoś wielce pomagać. Mamy tylko uwierzyć, przyznać się do Niego. I to wystarczy. Sam zaś ze swej strony daje nam wszystko. Dobrowolnie i bez przymusu.
 5. Hej! Trafiłem na forum przez przypadek. Ale może zostanę na dłużej. Ciekawym, ile osób tutaj obecnie zagląda.
 6. Ryż z soczewicą. Gotujemy ryż z soczewicą w jednym garnku. Jak będą oba miękkie doprawiamy jakąś mieszanką przyprawową (curry/chmeli suneli/swańska sól/garam masala), solą i olejem (najlepiej takim nierafinowanym, rydzowym czy lnianym). Naprawdę szybkie danie, a zawiera dawkę węglowodanów (ryż), białka (soczewica) i tłuszczu (olej). Warzywa z patelni: gotujemy makaron (dla lepszego efektu chiński), na patelnię wrzucamy kapuchę, selera, kiełki i w ogóle jakie tam nam warzywa w lodówce zalegają. Do miseczki lejemy troszeczkę sosu sojowego i oleju sezamowego (można też jakiś sos rybny/ostryg
×
×
 • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy